Chcesz WIĘCEJ zarabiać w swojej firmie jednocześnie posiadając WIĘCEJ czasu?

 

Oto recepta: Zmień swoją firmę w BIZNES. Biznes, czyli system generowania pieniędzy, którego głównym elementem jest firma. Jednak, jak zbudować taki system?

🛑 Zwiększ: ilość klientów, częstotliwość zakupów oraz wartość pojedynczej transakcji.

🛑 Zbuduj procesy marketingowo-sprzedażowe, które niezależnie od Ciebie będą zarabiać.

🛑 Zbuduj strukturę firmy aby nie robić wszystkiego samodzielnie.

Nie wiesz jak się za to zabrać? Czytaj dalej!

Kulisy Biznesu…

Kulisy biznesu to miesięczna dawka wiedzy oraz instrukcji krok po kroku, których głównym celem jest transformacja Twojej firmy w biznes.

Wiem, wszyscy „w sieci” mówią: będziesz miał biznes, będziesz miał więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny – brzmi to jak „wyświechtany frazes” ale, uwierz mi, takowym nie jest.

Jak myślisz dlaczego niektóre firmy ledwo wiążą koniec z końcem a inne rozwijają się i rosną? Odpowiedzią jest pierwszy akapit na tej stronie: te drugie działają jak biznesy a nie jak jednoosobowe działalności gospodarcze.

Jeśli jesteś na tej stronie zapewne czytałeś historię Tomasza i jego firmy wyskalowanej w 5 lat z poziomu 200 tyś zł obrotu rocznego do ponad 5 mln. Właśnie do takiej sytuacji (jak jego) chcę abyś doszedł ze swoim biznesem, jednak w tempie szybszym i unikając wielu problemów.

Powiem Ci w sekrecie, że też jestem na tej drodze. Aktualnie mam dwa źródła dochodu i moja sytuacja finansowa jest baardzo stabilna. To wszystko dlatego, że jakiś czas temu zdecydowałem się na zmianę mojego sposobu myślenia oraz większą ilość EDUKACJI biznesowej.

Niezależnie, czy skorzystasz z mojej propozycji, czy nie, ŻYCZĘ Ci abyś szedł tą samą drogą – rozwijał się biznesowo, niezależnie jak to zrobisz i za ile, cały czas się ucz.

OK, przejdźmy teraz do tego co mam Ci do zaoferowania…

Co otrzymasz dołączając do czytelników?

Przede wszystkim systematyczny dopływ wiedzy. Dzięki niemu nie będziesz przytłoczony ilością informacji (niekiedy zbędnych). A w zamian za to, co miesiąc będziesz otrzymywał systematyczną wiedzę jak skalować i automatyzować Twój biznes.

Uwierz mi każdy, kto mówi, że nauczy Cię tego na jednym szkoleniu (nawet tygodniowym) – KŁAMIE. To nie jest wiedza która jest do przyswojenia w tydzień, w miesiąc a nawet trzy. A co dopiero wdrożenie jej w życie.

Poniżej możesz zobaczyć jakie problemy rozwiążemy na początku naszej współpracy:

⭐ W pierwszym numerze zwiększymy Twoje zyski podnosząc ceny produktów i usług w bezpieczny sposób.

Uwierz mi, cena jest ostatnią rzeczą na jaką zwraca uwagę Twój klient jeśli odpowiednio komunikujesz swój produkt.

⭐ W drugim miesiącu dowiesz się: Dlaczego nie warto skupiać się na wielu kanałach pozyskiwania klientów?

A ponadto, dowiesz się jak wybrać te które naprawdę liczą się w Twojej branży – analiza 50 sposobów pozyskiwania klientów.

⭐ W kolejnym miesiącu dowiesz się: Jak skrócić proces sprzedaży w Twojej firmie nawet o 80%, tak żeby zamiast np.: 10 dni zajmował tylko 2.

To tylko początek tego co dla Ciebie przygotowujemy. Tematy są tak ciekawe, że aż nie mogę się doczekać kiedy trafią do czytelników. Oto przykładowe zagadnienia:

Jednym słowem będą to potrzebne, wręcz niezbędne elementy do tego abyś posiadał

stabilny, przewidywalny, bezpieczny oraz zyskowny biznes.

Dołącz do grona przyszłych właścicieli biznesów…

odbierając dostęp do pierwszego numeru już za 7 zł. W każdej chwili możesz zrezygnować…naprawdę. Nie będę Cię pytał skąd taka decyzja. Nawet nie musisz mnie o tym informować, wystarczy że anulujesz subskrypcję.

Odbierz pierwszy numer

miesięcznika za

 

7 zł

37,95 zł

37,95 zł za taką wiedzę? Gdzie jest haczyk…?

Otóż zapewniam Cię, ż że nie ma tutaj żadnego haczyka. Od początku prowadzenia firmy wyznaję zasadę, że im więcej dam klientowi i im bardziej będzie on zadowolony – tym chętniej powróci po kolejne produkty lub usługi. Tak, to po prostu działa.

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Każda z metod, informacji, instrukcji opisana w kolejnych numerach miesięcznika, które otrzymasz, została przetestowana, wdrożona w życie przeze mnie lub przez moich mentorów (w tym też Tomasza).

Czytając daną publikacje masz więc pewność, że nie jest to wiedza teoretyczna a praktyczne rozwiązanie danego problemu, bazujące na doświadczeniu innych przedsiębiorców.

Jeszcze raz serdecznie zachęcam do dołączenia do naszej społeczności. Możesz to zrobić klikając zielony przycisk ZAMAWIAM, poniżej.

Do poczytania, za kulisami 🙂

Odbierz pierwszy numer

miesięcznika za

 

7 zł

(Potem 37,95 zł / mc)