Jak zwiększyć zarobki Twojej firmy, 10-krotnie w ciągu dwóch lat?

Jeśli jesteś na tej stronie, zapewne czytałeś historię Tomasza i jego firmy, wyskalowanej w 5 lat z poziomu 200 tyś zł obrotu do ponad 5 mln. Mam nadzieję, że ta historia jest dla Ciebie inspiracją. Zobacz jak możesz osiągnąć podobny lub lepszy efekt w swojej firmie.

Pozwól, że Ci coś przedstawię ...

Nie wiem ile miesięcznie zarabia Twoja firma. Załóżmy, że jest to kwota 10 000 zł. 
Zastanawiałeś się co by było gdybyś co miesiąc, zwiększał zarobki Twojej firmy tylko o 10%
Oznacza to, że po dwóch latach, Twoja firma będzie zarabiała ponad 98 497 zł / mc, natomiast po 5 latach, kwota miesięcznego zarobku wyniosłaby… 3 044 817,14 zł.
Tak ponad 3 mln zł każdego miesiąca.
 
Matematyka nie kłamie. Jest to prosty efekt, procentu składanego.
Ok, wszystko ładnie pięknie tylko… Jak podnieść zarobki firmy o 10% każdego miesiąca?
Każdy biznes jest inny i każdy wymaga innych strategii, planów oraz koncepcji. Dlatego też, nie powiem Ci, że odnalazłem klucz do sukcesu w biznesie – coś takiego nie istnieje. Jednak mogę Ci powiedzieć, dlaczego niektóre firmy zarabiają więcej i szybciej niż inne.
 
Odpowiedź kryje nie w dwóch słowach:
 
EDUKACJA BIZNESOWA
 
Ponad 80% przedsiębiorców się nie rozwija – nie edukuje. Nie mają czasu, mają rodziny, mają miliony innych spraw i powodów aby nic w tym temacie nie robić.
 
Chcę abyś był w mniejszości. Abyś rozwijał swoją firmę oraz siebie, wówczas niezależnie od sytuacji rynkowej – Twoja firma przetrwa.
 
Powyższe wyliczenia to zobrazowanie tego co możesz osiągnąć w swoim biznesie – jedyne czego potrzebujesz to wiedzy, jak wdrożyć elementy skalujące Twoją firmę – krok po kroku. Spokojnie, nie jest to wiedza tajemna.

Jak podnieść zarobki firmy o 10% każdego miesiąca?

Dlatego, zobacz co dla Ciebie mam…

Kulisy biznesu to comiesięczna dawka wiedzy, dzięki której dowiesz się jak wyskalować swój biznes. Co miesiąc będziesz otrzymywać nowe materiały – zawierające kolejne strategie, które to przysłużą się do rozwoju Twojej firmy. Każdy z tych materiałów będzie poświęcony innemu elementowi biznesu, po to abyś dotarł tam gdzie Tomasz, a może nawet i dalej. Z materiałów dowiesz się m.in.:
 

– jak tworzyć procesy, aby firma działała niezależnie od Ciebie

– jak zatrudniać osoby, które będą z Tobą budowały Twój biznes a nie tylko czekały na wypłatę.

– Poznasz niezawodne techniki zwiększania zysków płynących z Twoich produktów / usług.

– Zaczniesz w reszcie pozyskiwać klientów z którymi chcesz pracować, a nie takich co wiecznie mają jakiś problem.

– … Jest tego znacznie więcej…

Tą wiedzę pisaną przez praktyków biznesu, możesz otrzymać tylko teraz za

37,95 zł / mc zamiast 97 zł / mc.

Pewnie myślisz, że oszalałem skoro oferuję taką wiedzę, za takie pieniądze. 
 
Odpowiadam: Wierzę w karmę i to, że dobro wraca. Chcę pomagać innym bo ktoś, kiedyś pomógł mi. Dzięki tej pomocy, aktualnie mam dwa źródła dochodu (i trzecie w budowie), dzięki temu moja sytuacja finansowa jest baardzo stabilna. To wszystko dlatego, że jakiś czas temu zdecydowałem się na zmianę mojego sposobu myślenia oraz większą ilość EDUKACJI BIZNESOWEJ.
 
Ponadto wierzę że zadowolony klient – wróci. Dlatego oferuję tak dużą i ważną wiedzę za … równowartość pizzy w znanej sieciówce.
 
Jeśli nie jesteś pewien jakości wiedzy, którą Ci oferuję, chcę Cie poinformować, że nic nie ryzykujesz. W każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w naszej społeczności bez podawania przyczyny.
 

Ile to kosztuje?

Co otrzymasz, od razu po dołączeniu do naszej społeczności?

⭐ W pierwszym materiale zwiększymy Twoje zyski podnosząc ceny produktów i usług w bezpieczny sposób.

Uwierz mi, cena jest ostatnią rzeczą na jaką zwraca uwagę Twój klient jeśli odpowiednio komunikujesz swój produkt.

Następnie, dowiesz się: Dlaczego nie warto skupiać się na wielu kanałach pozyskiwania klientów.

A ponadto, dowiesz się jak wybrać te które naprawdę liczą się w Twojej branży – analiza 50 sposobów pozyskiwania klientów.

Kolejno, dowiesz się: Jak skrócić proces sprzedaży w Twojej firmie nawet o 80%, tak żeby zamiast np.: 10 dni zajmował tylko 2.

To tylko początek tego co dla Ciebie przygotowujemy. Tematy są tak ciekawe, że aż nie mogę się doczekać kiedy trafią do Ciebie.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

Wypróbuj nas 
2 tygodnie za 7 zł
Potem 37,95 zł / mc.

P.S.

Jeśli nawet nie dołączysz do naszej (już w tym momencie kilkuset osobowej) społeczności. Proszę Cie tylko o jedno – przepisz, przerysuj, zrób zdjęcie wyliczeniom które przedstawiłem na początku tej strony i rób wszystko aby owy plan 10% realizować – każdego miesiąca. A jeśli chcesz mieć podane na tacy, co zrobić, aby takie lub podobne efekty osiągnąć, kliknij poniżej i dołącz do nas.
Otrzymasz wszystkie potrzebne, wręcz niezbędne elementy do tego abyś posiadał stabilny, przewidywalny, bezpieczny oraz zyskowny biznes.
 
Jan - scenabiznesu.pl