Czy wiesz jak zwiększyć liczbę klientów Twojej firmy?

„Jeśli poważnie myślisz o biznesie, nie możesz zignorować tematu pozyskiwania klientów online.”

Dowód?

Spójrz na screen po lewej, i zobacz jaki zwrot z inwestycji w reklamę, odnotowałem w ostatnim czasie. Dodam tylko, że jest to przychód z 100 nowych klientów przez 3 mc promocji. To wszystko dzięki sprawdzonej, przemyślanej strategii, którą chcę Ci teraz przedstawić.

To ponad 680% zwrotu!

Ale zacznijmy od początku…

Zapewne chcesz prowadzić lub już prowadzisz swój biznes, z kilku powodów. Jednym z nich jest wolność wyboru oraz tworzenie czegoś wielkiego i … Twojego. Kolejnym (bardzo przyziemnym, jednak prawdziwym) jest fakt, że chcesz zarabiać więcej niż na etacie. „U kogoś” jest stała wypłata, zawsze taka sama, a „na swoim” zarobisz tak dużo jak dużo klientów będziesz miał… a więc to, że chcesz pozyskiwać klientów online zakładam jako oczywisty fakt ale…

 

Czy wiesz jak to zrobić?

 

Odpowiedzi na to jest bardzo dużo – tyle ilu ekspertów od marketingu online. Oto przykładowe:

     👉 załóż blog i zbuduj stronę internetową

       👉 zbuduj kanał na youtube, facebook, instagramie

     👉 rób content marketing

     👉 rób SEO

     👉 buduj grupy dyskusyjne i twórz audytorium dla swojej firmy

Niezależnie od tego czy dopiero planujesz założyć swój biznes czy już go masz. W momencie w którym zdecydujesz się na pozyskiwanie klientów online ( a powinieneś 🙂 ) , wiem że przepalisz masę pieniędzy – tak jak robi to ponad 90% firm (w tym ja na początku prowadzenia biznesu), właśnie wykonując m.in. powyższe działania.

Powiem więcej, powyższa lista działań nie da Ci klientów w krótkim terminie. To wszystko są działania dłógofalowe. Owszem one działają ale dopiero po odpowiednim czasie oraz ilości zainwestowanych pieniędzy. To nie jest działanie które powinny stosować firmy chcące się rozwijać szybciej niż konkurencja – zwłaszcza na początku. Jedyne co może rozwiąć Twój biznes szybciej to płatna reklama.

Czasy są tródne – masz 95% szans, że Twój biznes nie przetrwa roku. A nawet jeśli działasz już dłużej – czy masz stały dopływ nowych klientów lub wystarczającą ilość odłożonych pieniędzy na przetrwanie Twojej firmy?Jeśli jesteś na tej stronie to chyba znam odpowiedź. Wróćmy jednak do płatnej reklamy.

Najczęściej wygląda to tak, że jako przedsiębiorca

     👉 Robisz marketing i sprzedaż online samodzielnie – nie mając czasu na nic innego, albo

     👉 Zatrudniasz agencje i czekasz na efekty ich pracy – bo przecież się znają na pozyskiwaniu klientów online…

Jednak nic bardziej mylnego. To Ty jako właściciel firmy musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć i jak to zrobić. A dopiero wtedy wydelegować daną czynność podwykonawcom / pracownikom – zewnętrzym firmom. Nie inaczej jest z pozyskiwaniem klientów.

Mówiąc o pozyskiwaniu klientów nie mam na myśli tego, co robi większość firm, czyli: ustawienie reklamy na fb czy google – w nadzieji, że jakiś klient wpadnie. A jeśli się nie uda, to nie robienie nic – mówiąc, że internet nie działa.

Mam tutaj na myśli sekwencje reklam marketingowo-sprzedażowych, które systematycznie będą generowały nowych klientów do Twojej firmy. Chodzi o swego rodzaju system marketingowo-sprzedażowy, którego większość firm po prostu nie zna.

A teraz zobacz co napisała jedna z moich klientek

opinia3

 

Jak się pewnie domyślasz, nie łatwo jest stworzyć taki system… Ale nie martw się – pomogę Ci, więc czytaj dalej! Zatem…

Jak pozyskiwać klientów online na już?

 

Zacznijmy od tego, gdzie takich klientów znaleźć. Odpowiedzią tutaj jest Facebook. Jest to medium gdzie na 100 % jest Twoja grupa docelowa. Musisz tylko odpowiednio się jej „pokazać”. Co przez to rozumiem?

Otóż nie wystarczy, że będziesz wyświetlać swoje reklamy sprzedażowe. Efekt takiego działania będzie znikomy, bądź żaden. Dlaczego? Otóż załóżmy, że masz nowego iPhone lub inny drogi telefon. Wyjdź na ulicę i sprzedaj go, pierwszej przypadkowo napotkanej osobie za połowę wartości. 99,9% osób z którymi porozmawiasz pomyśli, że chcesz ich oszukać lub naciągnąć bo „na pewno coś jest nie tak” z tym telefonem. Pomyślą tak dlatego że Cię nie znają i Ci nie ufają – i to jest w zupełności normalne.

Jak zatem sprzedawać przez Facebook gdy nikt Cię nie zna i nie ufa?Musisz zastosować metodę: „Know Me, Trust Me, Pay Me”.Tylko wtedy masz szansę podnieść konwersję swoich reklam ze znikomego 0.X% do kilkunastu a nawet kilkudziesięciu %. Aby wdrożyć to rozwiązanie poprawnie musisz znać odpowiedzi na kilka pytań:

     👉 Jakie reklamy tworzyć aby klienci kupowali?

     👉 Ile ich powinno być aby nie przepalać budżetu?

     👉 Jak często powinny być wyświetlane reklamy i komu?

     👉 Co powinno być w nich zawarte aby ich skuteczność była kilkadziesiąt razy większa?
     👉 Czy muszę mieć stronę i bloga aby pozyskiwać klientów w social Mediach?

     👉 Co wpływa na wzrost konwersji (sprzedaży) Twoich produktów, online?

A teraz – gdzie znaleźć na nie odpowiedzi…? W przygotowanym przeze mnie e-book’u…

To mój autorski materiał, do tej pory kupiło go trochę ponad 250 osób, a więc masz sporą szansę, że będziesz mógł go wdrożyć, jeszcze zanim zrobi to Twoja konkurencja!

Nie musisz nic wymyślać, dostaniesz sprawdzony, zarabiający schemat marketingowy. Jest to gotowy wzór skutecznej sekwencji reklam, który po prostu zastosujesz w Twojej firmie!

To oznacza, że łatwo i szybko możesz przygotować system pozyskiwania klientów, a potem cieszyć się z płatności jakie dokonują!

Wiesz co jeszcze? Możesz otrzymasz ode mnie ten materiał za cenę regularną 199 zł za cenę promocyjną (obniżoną o 76%) i ani grosza więcej.

Jeśli jako właściciel / właścicielka firmy nie chcesz zajmować się reklamą online, to bardzo dobrze. Zleć te działania firmie zewnętrznej. Jednak zanim to zrobisz dowiedz się jak pokierować ich działaniami po to aby zmaksymalizować efekty ich pracy.

Załóżmy żę chcesz zatrudnić sobie kucharza który będzie co dzień robił Ci śniadania. Jeśli powiesz omu, że lubisz jajecznicę i poprosisz o jej zrobienie możesz otrzymać jajecznicę z grzybami, z papryką, z serem lub nawet omlet. A to wszystko tylko dlatego, że nie powiedziałeś/aś dokładnie jaka ona ma być.

Tak samo działa to w przypadku delegowania najważniejszej czynności w Twojej firmie – pozyskiwania klientów. Jeśli nie przekażesz podwykonawcy co i jak ma zrobić – nie otrzymasz tego co chcesz. Tak to działa.

To jest właśnie powód dlaczego powinieneś nabyć ten materiał jeśli nawet nie zajmujesz się marketingiem online w swojej firmie.

Dzięki e-book’owi: „Strategia pozyskiwania klientów na facebook”, od razu po wdrożeniu opisanej strategii (przez Ciebie lub podwykonawcę)

     👉 Reklamy Twojej firmy zaczną zarabiać nie tylko na siebie ale również na Ciebie i Twoją firmę (kilkaset % zwrotu).

     👉 Przekształcisz przypadkowego internautę w płacącego i lojalnego klienta.

     👉 Przestaniesz reklamować swoje produkty i usługi na „czuja” a zaczniesz to robić systemowo, dzięki temu będziesz wiedział ilu klientów będziesz mieć za miesiąc, dwa lub trzy.

Finalnie:

     👉  Zwiększysz liczbę klientów w Twoim biznesie

     👉 Zwiększysz zyski firmy

     👉 Wyprzedzisz konkurencję pozycjonując swoją firmę jako lidera branży w Twoim rejonie działania.

30 dni na zwrot

Przypominam o 30-dniowej, żelaznej gwarancji satysfakcji.

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony z zakupionego e-book’a.

Zwrócę Ci pieniądze.

Ta oferta jest ważna jeszcze przez kilka dni. Potem usunę reklamę tego materiału z social mediów. Jest to jedyna szansa na zakup tak wartościowej wiedzy.

Zatem nie czekaj tylko zainwestuj w swoją przyszłą lub obecną firmę i żyj na własnych zasadach…

 … pobierając e-book w wyjątkowo atrakcyjnej cenie:

47 PLN zamiast 199 PLN.

Ta oferta jest ważna jeszcze tylko przez kilka minut. nie zwlekaj! W razie zmiany decyzji zawsze możesz się wycofać.